Breloki reklamowe w warsztatach

Posted on

breloki reklamowe

breloki reklamowe

Breloki reklamowe przez lata zmieniały swoje formy, raz były mniej popularne, raz bardziej. Niemniej jednak, wciąż pozostają jedną z lepszych metod na niedrogą w kosztach reklamę danych placówek. Breloki rozdawane w warsztatach samochodowych czy stolarskich mogą przybierać różne kształty, stylizowane pewnie nieco na potrzeby męskiej części klientów, aczkolwiek wciąż kolorowe samochodziki czy świecące breloczki z diodą LED znajdą swoje zwolenniczki wśród pań korzystających z usług każdego warsztatu. Breloki te będą miłą pamiątką i zachętą do powrotu w razie powtórnych problemów z samochodem, czy w przypadku usług stolarskich, potrzeby wystrugania blatu, łóżka, biurka.

Breloki reklamowe ofiarowane dziecku klienta w takiej sytuacji mogą być w formie piłeczki czy znaczka z postacią z bajki. Dla panów dobrym rozwiązaniem będą też breloczki w kształcie otwieracza do piwa i zaczepek na klucze. Dzięki tym świecącym (dioda LED) zawsze bez problemu otworzą zamek w drzwiach, nawet wracając wieczorem po meczu z pubu czy ze stadionu. Otwieracze natomiast sprawdzą się na pikniku połączonym z grillem czy w plenerze, gdzie poleje się kilka kropel złocistego napoju dla dorosłych. Oczywiście, pomysły mogą nieco odbiegać od charakteru firmy. Mniej typowe upominki także trafią w gusta klientów. Przykładowo mogą być to imitacje gwizdków, brelok pływający, brelok latarka czy brelok zawieszka do identyfikatora (pomoże także do zachowania porządku w pracy w przypadku zatrudniania wielu pracowników). Najważniejsze, że wszystkie te breloczki będą posiadały logo warsztatu.

Producentami podobnych wyrobów są sprawdzone na rynku firmy, które stosują przy tym szereg materiałów. Od metalu po aluminium i inne miękkie tkanki. Breloki są kolorowe i dodadzą kluczom nieco wspomnianego kolorytu, a to wszystko przy wysokiej funkcjonalności i przydatności w codziennym życiu. Breloki reklamowe na pewno nie trafią prędko w kąt i nie zepsują się po miesiącu użytkowania, pozostawiając po sobie pewną dozę niesmaku.

Tags: , ,